Kauden päätösjuhla & pikkujoulut (muista ilmoittautua!)

Visan kauden päättäjäisiä ja pikkujoulua vietetään lauantaina 3.12.2011.

Päivä alkaa terveyskeskuksen voimailutiloissa pikkujoulupenkkareiden merkeissä. Pikkujoulupenkkareiden jälkeen nautimme seuran tarjoaman päivällisen hotelli Tuliketussa klo 17:00.

Päivällisen jälkeen siirrymme Tuliketun saunakabinetin & saunaosaston puolelle. Illan virallinen osuus koostuu perinteisistä palkitsemisista sekä stipedienjaosta. Epävirallisessa osuudessa tarjolla on pikkupurtavaa, makkaranpaistoa, ’virvoitusjuomia’, sekä Nestori-Niskasen lämmittämä joulusauna. Myös joulupukki on luvannut piipahtaa selänpesussa…:)

Juhla on tarkoitettu seuran jäsenille perheineen. Sitovat ilmoittautumiset seuran puheenjohtajalle perjantaihin 25.11.2011 mennessä. Ruokailuvaihtoehto pitää mainita ilmoittautumisen yhteydessä. Vaihtoehtoina ovat:
1) Valkosipulikanaa
2) Tuliketunleike
3) Lasten lehtipihvi

Joulupukin käyntiin liittyen pyydämme varaamaan pienen paketin mukaan
(arvo n. 5euroa), mikäli haluaa saada paketin myös itselleen. =)

Tervetuloa!!!!

Ohjelma vielä lyhyesti:
13:00-15:30 Pikkujoulupenkkarit
17:00-17:45 Päivällinen / Hotelli tulikettu
18:00-19:00 Palkitsemiset 2011 ja joulupukki (Huom: noin 5€ lahja)
19:00-> Sauna ja illanvietto